برگزار کننده و حامیان

سخن دبیران کنفرانس

3 اسفند 1395

جهان را چو باران به بایستگی          روان را چو دانش به شایستگی

 با عنایت و لطف پروردگار کنفرانس بین المللی زلزله، مدیریت بحران، احیا و بازسازی با مجوز رسمی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و پایگاه استنادی جهان اسلام، جهت بهبود مدیریت بحران در شهرستان بوئین زهرا بوسیله مرکزآموزش عالیفنی و مهندسی بوئین زهرا  آغاز به کار رسمی خود را اعلام کرد. 

 


ز هر دانشی چون سخن بشنوی          از آموختن یک زمان نغنوی

چو دیدار یابی به شاخ سخن          بدانی که دانش نیاید به بن

با عنایت و لطف پروردگار کنفرانس بین المللی زلزله، مدیریت بحران، احیا و بازسازی توسط موسسه آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا و پس از  تلاش‌های بسیار شورای سیاستگذاری، کمیته علمی و کمیته اجرایی آغاز به کار رسمی خود را اعلام کرد. بر همگان آشکار است که کشور عزیزمان ایران، بر روی یکی از دو کمربند لرزه خیز جهان واقع است به گونه ایکه تقریباً تمامی گستره آن در مسیرخطرات زلزله قرار دارد. از اینرو شناخت دقیق زلزله و مدیریت نتایج حاصل از آن ، به خوبی احساس می گردد تا از یک سو ، تصمیمات کلان ساخت و ساز و  مکان گزینی شهر ها، با چشم اندازی ژرف و دقت بیشتری صورت پذیرفته و از سوی دیگر بر مبنای معیارهای میدانی، علمی، ساختمان هایی ایمن و مقاوم، بنا گردند.

حال با عنایت به درخواست های مکرر صاحبنظران و جامعه فرهیخته نظام مهندسی ساختمان در رابطه با برگزاری کنفرانس در این شهرستان، بر آن شدیم تا به یادمان واقعه تلخ زلزله این شهرستان و با اتکاء بر توانمندی های بومی منطقه ای، اقدام به برگزاری کنفرانس بین المللی زلزله، مدیریت بحران، احیا و بازسازی در خرداد 1396 در شهرستان ببوئین زهرا نماییم.

در این راستا دبیرخانه همایش مشتاقانه از جامعه فرهیخته مهندسان، اساتید، پژوهشگران، متخصصین دانشگاهی، مراکز تحقیقاتی و صنعتی و دانشجویان، برای شرکت در این همایش علمی دعوت به عمل می‌آورد. امید است به حول و قوه الهی بتوانیم با مشارکت شما خوبان گام بلندی در راستای اقتدار و اعتلاء علمی و اجرایی کشور عزیزمان ایران، در حوزه زلزله، مدیریت بحران، احیاء و بازسازی پس از زلزله برداریم.

منتظر دیدار شما فرهیختگان در این رویداد مهم هستیم.

با احترام و سپاس


1253
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
برگزار کننده و حامیان